Dostawy i płatności.

Dostawa

Zamówiony przez Państwa towar wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone do pełnej wartości, a ich zawartość starannie zabezpieczona.

Dokładamy wszelkich starań by czas od złożenia zamówienia do dostawy był jak najkrótszy.

Jeśli dostarczona przesyłka nosi ślady uszkodzenia prosimy o sprawdzenie jej w obecności kuriera i w przypadku uszkodzenia wypełnienia formularza szkody, który musi mieć kurier.

Uwaga:

Przesyłki gabarytowe do których zaliczamy boxy dachowe, platformy dachowe i większość uchwytów na hak holowniczy nie podlegają usłudze wniesienia.

Koszt dostawy:

Koszt przesyłki kurierskiej po przedpłacie od 16 zł

Koszt przesyłki kurierskiej za pobraniem od 25 zł

Koszt przesyłki kurierskiej gabarytowej (boxy i platformy) do 30 zł

Koszt przesyłki kurierskiej gabarytowej (boxy i platformy) od 39 zł

Paczkomat od 10 zł

Promocja dostaw:

Zamówienia powyżej 600 zł opłacone przelewem dostarczamy kurierem na nasz koszt. Nie dotyczy przesyłek gabarytowych.

Zamówienia powyżej 300 zł opłacone przelewem jak i za pobraniem dostarczamy do paczkomatu na nasz koszt.

 

Płatności

 Kupujący ma możliwość wyboru następujących metody płatności:

przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Kupującemu przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy);

przelew bankowy poprzez zewnętrzne systemy płatności (realizacja zamówienia nastąpi po otrzymaniu przez Sprzedawcę informacji z systemu o dokonaniu płatności przez Klienta). Podmiotami świadczącymi obsługę płatności online w zakresie szybkich przelewów są PayPro S.A. (przelewy24) i mElements S.A. (PayNow)

płatność kartą na rachunek bankowy Sprzedawcy. (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Kupującemu przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po wpłynięciu środków na rachunek bankowy Sprzedawcy). Podmiotami świadczącymi obsługę płatności online w zakresie płatności kartami są: Blue Media S.A. i PayPro S.A.

Obsługiwane karty płatnicze:
- Visa
- Visa Electron
- Mastercard
- MasterCard Electronic
- Maestro
- JCB

gotówką za pobraniem, płatność Dostawcy przy dokonywaniu Dostawy (w tym przypadku realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po przesłaniu Kupującemu przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia).